Profesyonel ev taşımacılığı

Profesyonel ev taşımacılığı

Menü

Çözümler

Asansörlü evden eve taşıma

Profesyonel evden eve nakliyat çözümlerinde mobil eşya taşıma asansörü 2 ve üzeri katlarda eşyaların daha rahat ve güvenli taşınması için kullandığımız ekipmanlar.

Ambalaj

Eşyalarınız taşıma esnasında deformasyon uğramaması için iyi bir şekilde paketleniz evden eve nakliyatta firma ve müşteri için can simidi konumundadır.

Parça eşya taşımacılığı

    Taşınacak olan eşyalar küçük boy araç için bile az olduğu durumlarda maliyeti düşürmek anlamında firmamızın size sunacağı kolaylıklar.

    Eşyalarınız büyük boy araçlarda parça yük olarak değerlendirilir tek dez avantajı ulaşım süresidir. Tam eşyalardan gösterilen aynı hassasiyet ile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem parsiyel yük olarak da adlandırılır.

  

Depolama hizmeti

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda koordine çalıştığımız gayrimenkul departmanları çeşitli donatılara  sahip depo temin hizmetimiz bulunmaktadır.

Ücretsiz expertizlik

Firmamız siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı ve net fiyat verebilmek ve siz değerli müşterilerimizi taşıma hizmeti hakkında doğru bilgilendirebilmek adına ücretsiz taşıma expertizliği sunmaktadır.


     Arama motarlarında bize aşağıdaki aramalarla bulabilirsiniz.

Mudanya evden eve nakliyat

Mudanya evden eve taşımacılık

Bursa evden eve nakliyat 

Bursa evden eve taşımacılık

Evden eve nakliyat 

Evden eve taşımacılık

Ev taşıma

Eşya transferi

Asansörlü evden eve nakliyat 

Asansörlü evden eve taşımacılık

Şehirler arası evden eve nakliyat 

Şehirler arası evden eve taşımacılık

Eşya toplama hizmeti

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kırılabilecek eşyalar kıyafet mutfak gereçleri gibi kişisel eşyaları toplama hizmetimiz mevcuttur.

Şehirler arası nakliyat

Siz değerli müşterilerimize şehir içi olduğu kadar şehirler arası nakliyatta da kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktayız.